eHesApp

Kolay Kullanım, Hızlı İşlem!

eHesApp ile tüm işlemleri; uluslararası standartlarda güvenli, hızlı ve kolay, tüm banka sistemleriyle entegre yapabilirsiniz ve %98’e varan oranda bankacılık işlemlerinizi otomatize edebilirsiniz.

Uygulamayı Nasıl Kullanmaya Başlarım?

eHesApp ile kolayca profil oluşturabilir, tüm hesaplarınıza erişiminizi sağlayarak kontrollerinizi rahatça yapabilirsiniz.

Başvuru

eHesApp'ı kullanmak ve banka eklemek için banka seçimi yaparak IP adresi almanız ve imza yetkilinizin çalıştığınız bankadan "Online Hesap Hareketleri ve Web Servis Uygulaması" başvurusunda bulunması gerekmektedir

Tanımlama

Başvurulan banka tarafından size iletilen "kullanıcı adı", "şifre" ve verildiyse "url"i "hesap numarası" bilgilerini eHesApp'a tanımlayınız. Banka başvuru formunda yer alan hesaplar için hesap numaraları girilmelidir.

IP Adresi

Seçtiğiniz banka şubesine "Online Hesap Hareketleri Web Servis Uygulaması" hizmet talebi için bankanızdan alacağınız başvuru formu ve 1. adımda tarafınıza iletilen IP adresi ile birlikte şahsen online olarak başvurunuz.

Görüntüleme

Bankanın eklenmesi ve hesabınızda gerçekleşen ilk hareket ile birlikte başvuru sırasında belirttiğiniz hesapları görüntüleyebilirsiniz.

Hepsi bir arada hesap yönetimi!

Aynı anda , aynı yerden görüntüle, raporla, takip et ve işlem yap.

Para Transferini Nasıl Sağlarım?

Birçok hesabınıza erişim sağlayarak dilediğiniz bankanızdan güvenilir bir şekilde para transferlerinizi sağlayabilirsiniz.

1. Adım

Cepten veya ERP'den ödeme talimatı oluşturulur: Bütün hesaplarınızı tek bir yerde görebildiğiniz için kolayca seçim yapıp kendi hesaplarınız arasında veya başka alıcılara para transferi yapabilirsiniz.

2. Adım

Ödeme onayı: Oluşturulan ödeme emirleri elektronik olarak imzalanır. Şirketinizdeki diğer departmanlardan oluşturulan veya belirli sürelerle tekrar eden talimatlarınız da onay akışı ile imzalanarak bankaya iletilir.

3. Adım

Para transferi: Elektronik imza ödeme talimatını alan banka, transferleri gerçekleştirir.

Hemen İndir

Hemen indir ve finans yönetiminde tam teşekküllü kontrol aracına sahip ol.